Перше. Повага до себе та почуття власної гідності - перш за все. А повага залежить від результату. Можливо тому, люди так мало поважають себе?
Нещодавно
по телевізору показували одного італійця, який створив міні-завод під
Києвом по виробництву справжнього італійського сиру.
Він створив вельми успішне підприємство та працює в Україні.
Він сказав про Українців таку фразу: красиві, хороші, добрі, талановиті і працьовиті люди. Вражає їх заздрісність та пасивність.
Я
думаю, що заздрісність - є продукт пасивності. Якщо людина активна -
вона не заздрити буде, а добиватися підвищення рівня свого життя.
Думати про підвищення та добиватися. Пасивність зумовлює заздрість: якщо я не можу, то чому це маєш робити ти?
Але ж гідність базується на результативності.
Багато
хто намагається, робить спроби, не виходить з першого разу - кИдають
намагатися. І пояснення знаходять: винуватий хтось або щось та
найгеніальніше пояснення: це зробити не можливо.
Але ж хтось робить! І у когось виходить! значить можливо!
Тільки не треба зараз перераховувати виправдовування чому в одних виходить, а у інших є. І поважати можна тільки за результат. Не за мокрий лоб. Не за біль у
попереку після роботи. А тільки за те, що принесло реальний результат.
Друге:
багато людей якщо і пишуть плани, то зливають їх у перші 3 місяці. Тому
що не виходить виконувати. А ні в кого не виходить! Навіть у
найуспішніших людей не виходить виконувати все на 100%.
Якщо виходить виконати все - то плани занижені. ИМХО! (обговоренню не підлягає)
Третє:Чи виконаю я свій план? Ні! Інакше - я занизила собі планку. А таке
можна робити для начальства (інакше завантажать на повну!), але НЕ ДЛЯ
СЕБЕ!!
Собі планку треба завищувати!
Четверте: ті плани, що виявилися не потрібними - в кінці року ЛЕГКО змию. Проактивний підхід.
П'яте:
А решта людей нехай не пишуть плани, або пишуть розмиті гасла, бо
шкодують на час на ретельне планування. Нехай не виконують - мені
результатів більше дістанеться! Жарт звичайно :)
Чомусь раніше не замислювалася, що поважати можна тільки за реальний результат. Думала, що за мокрий лоб і біль у попереку людина теж достойна поваги..... Обов'язково перегляну свою позицію!
Не строить планов – значит запланировать свое поражение. Бенджамин Франклин День всегда принадлежит тому, кто трудится в нем с ясной головой, в которой родилась великая цель... Вислови не мої, але здається вони тут доречні..
Natalia-Anastasia Працює творчо і бере на себе відповідальність- йому створюються відповідні умови для самореалізації. Підкажіть, де для когось хтось створює умови. Цікаво! В повсякденні, якщо створиш для себе умови, то й маєш. А щоб хтось... Та ще й начальство!...
Відповідь: Ні, начальство напевне нікому ніяких (окрім погіршення) умов не створює. У мене, наприклад, буває таке: я починаю робити, вперто роблю і умови самі створюються. Багато хто це називає успіхом чи випадком, а я називаю законом тяжіння (з фільму "Секрет")
дополнительное-это когда за других, потому что срок исполнения пришел. А насчет должностных обязанностей... у руководства заведением есть свое руководство, вот там надо говорить про плохого менеджера... И если пытаешься напомнить свои обязанности - то ты плохой, гонористый и неугодный. Ничего не поменялось.
Відповідь: І не зміниться, якщо чекатимемо, що щось зміниться зверху. Їх все влаштовує! Змінювати можемо тільки ми - знизу. Тому і кажуть, що поганий, щоб не рипався. Бо тільки коли знизу хоч якийсь тиск відбувається - тільки тоді змінюється щось і наверху. Це факт. На цьому стоїть демократія.
И я согласна, что кто выполняет на 100 %, у того слабые планы. Но насчет работы и начальства... до сих пор, как и при "совке" - кто тянет, того и поганяют. То есть, если ты исполнительный и можешь работать - тяни, а если в "кустах сидишь" - тебя и не тронут лишний раз. Этим планировать свою работу легче, а исполнительные и трудолюбивые кроме своего запланированного, еще и дополнительное выполняют. Это только моё мнение.
Відповідь: =====Но насчет работы и начальства... до сих пор, как и при "совке" - кто тянет, того и поганяют===== Чого б їм не поганяти, якщо тягнуть? Ключове слово - "исполнительный". Виконує те, що кажуть інші. За "исполнительных" планують інші. Якщо влаштовує - все нормально. Якщо ні - хоча б спробуйте спростувати доручення, які не входять до посадових обов'язків. Аргументи: "А хто це зробить? Комусь треба робити? Краще Вас ніхто не зробить." свідчать про поганого менеджера - начальника.