Першу вчительку, географії, я не пам’ятаю як звали. Мені в пам’яті закарбувалося її прізвисько, адже її інакше ніхто ніяк не називав. Проміж себе ми називали її … Читати та коментувати тут
Не складається із відношення до вчителя школи (разом із адміністрацією) батьків та учнівПІД ЧАС навчання учнів. Знаю дуже багато батьків (серед моїх знайомих), які ніколи нічого поганого не скажуть ані про школу, ані про вчителя. Варто лише закінчити дитині школу – от тут правда і випливає!
В коло обов'язків директора школи входить багато чого.
Є маленька пропозиція: пограти в таку маленьку гру.
Хід від Вас:
Візьміть нотатник та складіть список Ваших прямих обов'язків, бажано в порядку важливості.
Тільки не треба переписувати їх з книжки та складати складних, таких, що важко читаються фраз. Ви пишете для себе і мені це висилати не треба.
Хід від мене:
А завтра я напишу свою думку про важливість тих чи інших функцій, в розумінні керівників навчальних закладів більш успішних країн та навіть класичного менеджменту.
Діти не хочуть навчатись "по старому", а вчителі не бажають навчати "по новому" і це дійсно революційна ситуація в освіті. Вихід: діти вимусять вчителів навчати по новому і ще й отримувати від цього задоволення.
Так, революційна ситуація очевидна. Тільки далеко не всі педагоги це усвідомлюють.
Звикли ми щось робити з людьми! Не звикли ще до того, щоб сприймати
людей як є.
Якщо ми - роботодавці, то ще поки не маємо позитивного ставлення,
цивілізованого відношення до людей. Урокодавців треба переробляти на
творчих ініціативних людей. Така думка у більшості керівників.
Я думаю, що урокодавці - це вчителі, які мають зовсім інші плани на
життя, ніж віддавати себе повністю школі.
Це люди - в яких власні особисті цілі не ...
Контроль за їхньою діяльністю має бути. Ніхто не сперечається. Але всьому є межа і іноді ця межа перетиняється з метою зовсім далекою від вболівання за результат. Бюрократична система в Україні ...